Deplasman Öncesi Futbolculara Bazı Alacakları Ödendi

TFF 2. Lig Kırmızı Gurupta mücadele eden Fethiyespor Etimesgut Belediyespor galibiyetinin ardından başkan Esat Bakırcı ve yöneticiler futbolculara peşinattan kalan son taksitleri de ödedi. Kastamonuspor maçı öncesi dış sahada alınacak galibiyet için ilave prim sözü verildi. Ödemelerin ardından moralleri yükselen futbolcular, Kastamonu’ya galibiyet ümidiyle gitti.

TFF 2. Lig Kırmızı Gurupta 1 Ekim Cumartesi günü saat 15:00’te Kastamonu Gazi Stadı’nda Kastamonuspor ile karşılaşacak Fethiyespor Dalaman’dan uçakla Ankara’ya, oradan da karayolu ile Kastamonu’ya gitti. Fethiyespor Başkanı Esat Bakırcı ve Başkan Yardımcısı Nurkaya Gündoğdu yönetimindeki kafileye sabah saatlerinde Genel Kaptan Nacit Çatal ve bazı yöneticilerin de katılması bekleniyor. Fethiyespor’lu futbolculara bu maç öncesi peşinattan kalan son taksitleri ödenirken, deplasman fobisini yenmeleri için dış sahadaki galibiyet primine ilave prim yapıldığı da kaydedildi. Fethiyespor’da Kaptan Nurettin Çakır’ın yanı sıra, Stoper Oğuz, Mehmet Sacit ve Ali Ceylan’ında sakat olması teknik kadroyu düşündürüyor. 6 maçta aldığı 9 puanla ligde 10. Sırada bulunan Fethiyespor, 8 puanla 12. Sırada bulunan Kastamonuspor arasındaki maçtan konuk ekip galibiyet arzuluyor. Kastamonuspor- Fethiyespor maçını Gaziantep bölgesinden Özgür Reha Alıcı’nın yöneteceği açıklanırken, yardımcılıklarını aynı bölgeden Seyhmuz Baysal ve Mersin bölgesinden Niyazi Atakan Ataseven yapacak. Maçı yönetecek Özgür Reha Alıcı’nın bu güne kadar Fethiyespor maçı yönetmediği öğrenilirken, Alıcı’nın 2. Ligde 17, 3. Ligde ise 24 karşılaşmada düdük çaldığı belirtildi.

“Galibiyet Bekliyoruz”

Fethiyespor Genel Kaptanı Nacit Çatal, sakatlıklardan yakınarak Stoper Oguz, Nurettin Çakır, Mehmet Sacit Yolcu ve Ali Ceylan’ın bu haftaki maçta da görev alamayacağını belirtti. Çatal; “Takımımız deplasman fobisini mutlaka üzerinden atacak. Bunun için başkan ve yönetim kurulu olarak moral motivasyonu arttırıcı çalışmalar yaptık. Futbolcuların peşinattan kalan son taksitlerini ödedik. Dış saha galibiyeti primine ilave prim ekledik. 3 maçtır puan yada puanlar sağlayamadığımız deplasmanlardan bu hafta mutlak puan yada puanlar çıkarmak arzusundayız. Teknik kadro ve futbolcularımıza güveniyoruz” ifadelerinde bulundu.

Muhtemel Kadrolar

Cumartesi günü Kastamonu Gazi Stadı’nda saat 15:00’te oynanacak karşılaşmaya ev sahibi Kastamonuspor’un Eray, Şaban Özel, Erman Bulucu, Faruk Öcal, Kadir Keleş, Abdülaziz Solmaz, Hakan Olkan, Berkay Samancı, Ayhan Gürbüz, Ergin Keleş ve Mehmet Bektaş on biriyle çıkması beklenirken; Fethiyespor’un ise Enes, Doğancan Kılıç, Tahacan Velioğlu, Şahan Akyüz, Rıdvan Türker, Selim Kayacı, Sinan Kalaycı, Burak Başkaya, Oktay Balcı, Burak Özduman ve Selçuk Hakalmaz on biriyle çıkması bekleniyor.