Geçmiş Olsun Ziyaretleri Sürüyor

Ak Parti MKYK Üyesi ve Ankara Milletvekili Lütfiye Selva Çam ile Ak Parti Sivas Milletvekili ve TBMM Çevre Komisyonu Üyesi Semiha Ekinci, afet bölgesi ilan edilen Seydikemer’e gelerek yangınzede vatandaşların acılarını paylaştı. Orman yangınlarında evleri, hayvanları ve araçları yanan vatandaşları ziyaret eden Ak Partili Vekiller; “İnşallah en kısa sürede el birliğiyle bölgeden afetin izlerini sileceğiz” dediler.

Seydikemer art arda meydana gelen orman yangınlarıyla geçtiğimiz haftayı oldukça sancılı geçirirken bölgeye ziyaretler devam ediyor. Afet bölgesi olarak ilan edilen Seydikemer’i Ak Parti MKYK Üyesi ve Ankara Milletvekili Lütfiye Selva Çam ile Ak Parti Sivas Milletvekili ve TBMM Çevre Komisyonu Üyesi Semiha Ekinci ziyaret etti. İlk olarak Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz’ü makamında ziyaret eden AK Partili Vekiller Lütfiye Selva Çam ve Semiha Ekinci burada yangınlar hakkında bilgi aldılar. Daha sonra Seydikemer’de yangın faciasının yaşandığı mahalleleri ziyaret eden Ak Partili Vekiller Lütfiye Selva Çam ve Semiha Ekinci’ye Başkan Yakup Otgöz, Belediye meclis üyesi Zeynep Yalçınsoy eşlik etti.

Yangın bölgesinde incelemelerde bulunan AK Partili Vekiller Lütfiye Selva Çam ve Semiha Ekinci’ye eşlik eden Başkan Otgöz, bölgede adeta seferberlik olduğunu ve herkesin canla başla alevleri söndürmek için büyük bir mücadele ettiğini söyledi.

“Afetin İzlerini Sileceğiz”

Kabaağaç Mahallesinde düzenlenen toplantıya katılan AK Partili Vekiller Lütfiye Selva Çam ve Semiha Ekinci’ye vatandaşların ilgisi büyük oldu. Toplantıya; Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz, AK Parti Seydikemer İlçe Başkanı Salih Gümüş, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Zeynep Yalçınsoy, muhtarlar ve vatandaşlar katıldı. Tek tek vatandaşların dertlerini dinleyen Milletvekilleri Lütfiye Selva Çam ve Semiha Ekinci vatandaşların bütün zararlarının karşılanacağını ifade ederek; “Seydikemer’de yangından etkilenen vatandaşlarımızı ziyaret ediyoruz. İnşallah en kısa sürede el birliğiyle bölgeden afetin izlerini sileceğiz” diye konuştular.

Toplantının ardından yangında evleri, hayvanları ve araçları yanan vatandaşları ziyaret ederek acılarına ortak olan AK Partili Vekiller Lütfiye Selva Çam ve Semiha Ekinci, devletin tüm gücüyle vatandaşların yanında olduklarını söylediler.

Haber Merkezi