Muhtarlar CHP’nin Kahvaltısında Buluştu

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Fethiye İlçe Başkanı Mehmet Demir, 19 Ekim Muhtarlar Günü kapsamında Fethiye’deki mahalle muhtarları ile kahvaltılı toplantıda bir araya gelerek, “Muhtarlarımıza Cumhuriyet Halk Partisinin bir aile partisi olduğunu göstermek amacıyla kahvaltımızı parti binası bahçemizde gerçekleştirdik” dedi.

19 Ekim Muhtarlar Günü kapsamında CHP İlçe Başkanı Mehmet Demir, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Fethiye’deki mahalle muhtarlarına yönelik CHP Fethiye İlçe Binası bahçesinde kahvaltılı etkinlik düzenledi. Kahvaltıya Fethiye Belediye Başkan Yardımcısı Oğuz Bolelli, DEVA Partisi İlçe Başkanı Saniye parça Kulaç, Gelecek Partisi Fethiye İlçe Başkanı Sadet Kansız, CHP Kadın Kolları Başkanı Gülümser Oymak, CHP Gençlik Kolları Başkanı Oğuzhan Çoban, Fethiye Muhtarlar Derneği Başkanı Niyazi Canözü ve mahalle muhtarları katıldı.

19 Ekim Gününün yoğun olmasından dolayı kahvaltı etkinliğini bir gün sonraya bıraktıklarını ifade eden CHP Fethiye İlçe Başkanı Mehmet Demir, “Kimin hangi partili olup olmaması bizi ilgilendirmiyor. Bizim için önemli olan insanlık.Bu kahvaltı etkinliğimizi ilçe binası bahçesinde yapma sebebimiz Muhtarlarımıza Cumhuriyet Halk Partisinin bir aile partisi olduğunu göstermek amacıyladır. Gördüm ki Fethiye’deki mahalle muhtarlarımızın yüzde 95’i davetimize icabet etmiştir. Katılım sağlayan tüm muhtarlarıma çok teşekkür ediyorum.Bizim için öncelikli olan önce vatan, bayrak ve millettir.Muhtarlarımızda milletimizi ve vatanımızı temsil ediyor” dedi.

Fethiye’deki mahalle muhtarlarını hatırlayarak bir araya toplayan CHP Fethiye İlçe Başkanı Mehmet Demir ve ekibine teşekkür eden Fethiye Muhtarlar Derneği Başkanı Niyazi Canözü ise, “CHP Fethiye İlçe Başkanı Mehmet Demir güzel bir ortamda muhtarlarımıza kahvaltı verdi. Böylelikle muhtarlar günümüzü de kutlamış oldu. Başarıların devamını diliyorum. Kendisini çok başarılı buluyorum” diye konuştu.

Haber: Hakan Aykırı