Başkan Karaca, İstanbul’da Öğrencilerle Bir Araya Geldi

Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca, İstanbul’da öğrenim gören Muğlalı öğrenciler ile bir araya geldi. Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca ve Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş ile birlikte İstanbul’da öğrenim gören Muğlalı öğrencilerle bir araya geldi.

Muğlalılar Derneği’nde bir araya gelen Başkanlar ve öğrenciler sorunları ve talepleri konuştu. Konu ile ilgili açıklama yapan Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca, “Bugün, Bahattin Başkanımla birlikte İstanbul’da öğrenim gören, Muğlalı öğrencilerimizle Muğlalılar Derneği’nde bir araya geldik. Muğlalı gençlerimizin birlikteliği bizi mutlu etti. Gençlerimizin enerjisiyle, daha güzel yarınlara ulaşacağız” ifadelerine yer verdi.

Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca ve Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş öğrencilerin sorularını cevapladı. Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca, “Bahattin Başkanımla birlikte İstanbul’da öğrenim gören, Muğlalı öğrencilerimizle Muğlalılar Derneği’nde bir araya geldik. Gençlerimizin sorularını cevapladık. Taleplerini, önerilerini dinledik. Muğlalı gençlerimizin birlikteliği bizi mutlu etti. Gençlerimizin enerjisiyle, daha güzel yarınlara ulaşacağız” dedi.

Haber Servisi