Başkan Karaca Altyapı Yatırımlarını İnceledi

Fethiye Belediyesi öncülüğünde MUSKİ, AYDEM ve Telekomünikasyon şirketleri işbirliğinde İnönü Caddesi’nde gerçekleştirilen altyapı çalışmalarını Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca yerinde inceledi.

Kalıcı bir altyapı için tüm kurumlar işbirliğinde içerisinde çalışmalarını sürdürüyor. MUSKİ, AYDEM ve Telekomünikasyon şirketleri Fethiye’deki altyapı çalışmalarına devam ediyor. AYDEM tarafından yüksek gerilim, alçak gerilim ve aydınlatma tesisatlarının altyapıları kurulma çalışmaları yapılıyor. Muğla Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı MUSKİ ekipleri ise, içme suyu ana hattı ve abonelik bağlantılarını gerçekleştiriyor. Telekomünikasyon şirketleri de internet altyapısında önemli değişikliklere giderek, hızlı ve kesintisiz internet için çalışmalarına devam ediyor.

“Geleceğe Sağlam Bakan Bir Fethiye…”
Fethiye Belediyesi, altyapı çalışmalarının bitmesinin ardından BSK asfalt çalışmalarına başlayacak. Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca, İnönü Caddesi’ndeki altyapı çalışmalarını inceledi. Bu bölgedeki esnafları ziyaret ederek, gösterdikleri anlayış için teşekkür etti. Karaca, “İnönü Bulvarı üzerinde devam eden altyapı çalışmalarını yerinde inceledik. Bu zorlu süreçte elbette sıkıntılar çekiyoruz, yurttaşlarıma gösterdikleri anlayış için teşekkür ediyorum. Çalışmalar bittikten sonra; altyapısı sağlam, yolları sıcak asfalt kaplı, geleceğe sağlam bakan Fethiye göreceğiz” dedi.