Başkan Adayı Tezcan GÖKTEPE Göcek’te İçten Karşılandı

2021 yılı sonunda yapılacak olan Fethiye Esnaf ve Sanatkârlar Odası başkanlığı seçimi için İksirci Tezcan Göktepe, Göcek ve İnlice esnaflarını ziyaret etti.

Fethiye’de 19 yıllardır tostçuluk yapan İksirci Tezcan, Fethiye gelen yeri ve yabancı turistler dahil, 7’den 70 herkesimin beğenerek yediği tostu ile tanıyordu. Şimdi hizmetkarlık zamanı diyerek çıktığı bu yolda bu kez Göcek’teki esnafları tek tek ziyaret ettiği sırasında “Bu bizim tostçu, bizim çocuğumuz, her zaman tostunu yediğimiz kişi diyerek karşıladılar. Bire biri görüşmeler ile geçen ziyarette “Değişimin” şart olduğu bir çok esnaf tarafından dile getirildi. Odanın etkin olması için aday olduğunu söyleyen Başkan Adayı Göktepe, “Önce esnafımız sonra Fethiye kazansın istiyoruz. Bunun için enerjimiz ve bilgi birikimi olan esnaf arkadaşlarımızla bu yola çıktık. Boş vaat değil, ihtiyaçların görülmesi çırakların, kalfaların, esnaf kardeşimizin çocuğunu, eşini, akrabasını dahi kapsayacak ve esnafımız oda tarafından düşünülen bir düzene gelmesi için mücadelemizi vermek için bu yola çıktık. Sizler ile birlikte yönettiğimiz, Fethiye’mize yakışır bir esnaf odası olmasını arzu ediyorum.”dedi.

19 Yıllardır kalitesinden, hizmetinden ödün vermediği  gibi dürüstlüğünden ve yardım severliği ile tanınan İksirci Tezcan Göktepe, artık sahada ziyaretlere başladı. Göcek ve İnlice’deki esnafları tek tek ziyaret eden, onları dinleyen, kendini ve ekip arkadaşlarını tanıtan ve yapacak oldukları projeleri dillendiren Başkan Adayı Tezcan Göktepe’nin karşısındaki esnafların da  sıcak samimi bir o kadar da kendilerinden biri olarak gördüklerini söylemeleri üzerine çok keyifli geçmesini sağladı.  Göcek’deki  ziyaretlere  Yalçın Dim’in önderlik   etmesi ile de esnaflara ulaşmada ve hoş sohbetler de çok hoş oldu.

Göcek’li Esnaflar, “Daha önce Tostçu İksirci Tezcan olarak bildiğimiz dürüst, kaliteden, hizmetinden ödün vermeyen yardım sever kişiliği ile biliyorduk. Şimdi zor ve meşakkatli bir yola çıktığını duyuyorduk. Bu gün burada yanımızda bizler ile tanıdığımız hayatını nasıl kazandığını bildiğimiz esnaf bir kardeşimiz. Fethiye’nin lezzeti olarak bilinen bir markanın sahibi. Esnaf odasına, esnaflara sanatkarlarımıza çok etkin hizmet edeceğinizi düşünüyoruz. Odamızda “DEĞİŞİM” şart. Çok kirişe olacak ama mevcut yönetimde hizmet şevki kalmamış. Onun için kimseye eyvallahları yok. Mevcut yönetim daha Göcek’e gelip halimizi hatırımızı sormamıştır.Daha çok konuşa biliriz. Göcek’e gelip tüm esnafları tek tek ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz”dediler.

Esnaf olarak çok zor ve sıkıntılı yıllar geçiyoruz diyen Fethiye Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkan Adayı İksirci Tezcan Göktepe, “Ben 19 yıldır aynı yerde esnaflık yapıyorum. İlk gün nasıl başladım işime, bu günde aynı şekilde esnaflık yapıyorum. İlk başladığımda iki kişiydik. Şimdi 30 yakın çalışma arkadaşlarım var. Başarı tesadüf olmuyor. Emekle, çalışmakla, dürüstlük ve devamlık ile oluyor. Bu gün burada olma sebebimde Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odasına Başkan Adayı olmamdan dolayıdır. Beni sizler tanıyın, bende esnaflarımızı yerinde göreyim, dertleri, sıkıntıları, bu gün alınamayan hizmet nedir onları dinlemek için buradayım. Kişinin aynası “İŞİDİR” ben ve ekibim buradayız. Daha aramıza katılacak olan ekip arkadaşlarımız da var. Turizm sezonu bitmeden sizleri tek tek ziyaret ederek tanışmak istedik. Ben ve ekibimde Esnaflarımıza hizmet etmek için bu yola çıktık. Rabbim utandırmazsa Fethiye Esnaf Odası Başkanlığına talibiz. Tabi ki siz değerli esnaflarımızın oylarına da talibiz. Sizleri sezon sonunda da ziyaret edeceğiz. Bize güvenir ve oy verirseniz önce esnafımız sonra Fethiye kazansın istiyoruz. Bunun için enerjimiz ve bilgi birikimi olan esnaf arkadaşlarımızla bu yola çıktık. Tüm esnaflarımız ile birlikte daha güzelli yaşamak ve yaşatmak için sizleri ziyaret ettik.Esnaflarımız ile yaptığımız istişareler sonunda ana başlıklarla tespit ettiğimiz eksikleri yapılması gereken projelerimiz üzerinde çalışmalarımızı yaptık. Boş vaat değil, ihtiyaçların görülmesi çırakların, kalfaların, esnaf kardeşimizin çocuğunu, eşini, akrabasını dahi kapsayacak ve esnafımız oda tarafından düşünülen bir düzene gelmesi için mücadelemizi vermek için bu yola çıktık. Sizler ile birlikte yönettiğimiz, Fethiye’mize yakışır bir esnaf odası olmasını arzu ediyorum. Göcek ve İnlice bizi çok sıcak, samimi, içten hoş karşıladı. Bunun içinde siz değerli esnaflarımıza ayrı ayrı teşekkür ediyorum”dedi.